SATNICA NATJECANJA

1.CIKLUS (11.03.-19.05.2019)

  • zbog lošeg vremena prolongiran je završetak ciklusa za 1 tjedan.
  • prvi dio lige (odigravanje mečeva po grupama) završava 12.05. nakon čega sljedi nokaut završnica (13.05-19.05.).
  • neaktivni igrači te oni koji ne plate kotizaciju za ligu nakon opomene voditelja lige bit će isključeni iz tekućeg ciklusa.

7.TJEDAN (22.04.-28.04.2019)

  • 1.LIGA
  • Gavrilovski L.-Poduriljko D. 7-5 6-4
  • Troskot M.-Štimac J. 6-1 6-3
  • Gović B.-Damjanić D. 7-5 6-0
  • Troskot M.-Vrcić I. 6-0 6-3
  • 2.LIGA
  • Psarić S.-Rončević B. 6-3 6-4
  • Stiblik D.-Živković V. 4-6 6-4 10-5
  • 3.LIGA
  • Junaković D.-Tesla M. 6-4 3-6 10-1
  • Nanjara M.-Čule P. 6-2 7-5
  • Barišić M.-Šarin 6-0 6-1
  • Kljajić I.-Karađole D. 2-6 6-4 10-4
  • Nuhić A.-Tesla M. 6-3 6-4
  • 1.LIGA PAROVA
  • Dražić/Spahija-Ljubić/Poduriljko 7-6 4-6 10-8
  • 2.LIGA PAROVA

6.TJEDAN (15.04.-21.04.2019)

  • 1.LIGA
  • Zorčić M.-Vrcić I. 6-3 6-4
  • Štimac J.-Poduriljko D. 6-0 6-3
  • Ljubić T.-Perica D. 6-0 6-0
  • Markov-Nakić 6-0 6-2
  • Pancirov-Moćan 6-4 6-1
  • Perica D.-Lovrić S. 6-4 3-6 13-11
  • Jurić Z.-Nakić N. 6-2 6-2
  • Zorčić M.- Poduriljko D. 6-1 6-1
  • Štimac-Vrcić I. 6-3 4-6 13-11
  • Ljubić T.-Gović B. 6-3 6-0
  • Markov A.-Lovrić S. 6-3 6-2
  • 2.LIGA
  • Živković V.-Jurić T. 6-0 6-2
  • Štrkalj K.-Prcela F. 6-1 4-6 10-5
  • Rončević-Ivas 6-4 7-6
  • Spahija-Žaja 6-4 6-2
  • Štrklalj K.-Psarić S. 7-5 6-0
  • Štrklaj K.-Žaja T. 6-0 6-2
  • Dragojević M.-Miškić B. 6-2 6-2
  • Curavić J.-Gatara M. 4-6 6-3 11-3
  • Curavić J.-Makale N. 6-1 6-4
  • Škaro M.-Ivas J. 6-1 6-1
  • 3.LIGA
  • Jolić J.-Nuhić A. 6-1 6-1
  • Rupić K.-Drežnjak 6-0 6-0
  • Kolić J.-Živković Marko 6/0 6/0
  • Medić B.-Mikuladra 3-6 6-3 10-4
  • Barišić M.-Tesla M. 6-2 6-1
  • Barišić M.-Šišara V. 6-3 6-0
  • Rupić K.-Antolos 6-0 6-3
  • Afrić I.-Šarin J. 6-0 6-2
  • Kursan M.-Dražić M.L. 7-5 6-7 10-4
  • Bujas-Cule 5-7 6-4 10-4
  • 1.LIGA-PAROVI
  • Mandić/Štrkalj-Ljubić/Poduriljko 6-2 6-3
  • Mandić/Štrkalj-Dražić/Spahija 7-6 5-7 10-8
  • Ljubić T./Boljat T.-Grubišić/Vrcić 6-4 6-1
  • 2.LIGA-PAROVI
  • Živković/Bitunjac-Ercegovac/Nuhić

5.TJEDAN (08.04-11.04.2019.)

  • 1.LIGA
  • Vrcić I.-Poduriljko D. 6-1 4-6 10-8
  • Markov A.-Damjanić D. 6-1 6-1
  • Nakić N.-Perica D. 6-3 6-2
  • Vučenović A.-Poduriljko D. 6-4 6-4
  • Šupe J.-Poduriljko D. 6-1 6-2
  • Vučenović A.-Vrcić I. 6-4 6-4
  • Štimac J.-Gavrilvoski L. 3-6 7-6 10-6
  • 2.LIGA
  • Živković V.-Rončević J. 4-6 7-5 10-3
  • Rončević J.-Škaro M. 6-4 7-6
  • 3.LIGA
  • Šestan T.-Karađole D. 7-5 5-7 14-12
  • Rupić K.-Vukšić E. 6-0 6-0
  • 1.LIGA-PAROVI
  • Dragojević D./Štimac J.-Vrcić I./Grubišić Ž. 6-3 7-5
  • Jurković J./Radovčić J.-Dražić M./Spahija A. 7-6 6-2
  • Jurković J./Radovčić J.-Ljubić/Poduriljko 2/6 6/4 10/6
  • 2.LIGA-PAROVI

4.TJEDAN (01.04.-07.04.2019)

  • 1.LIGA
  • Gavrilovski L.-Vrcić I. 7-5 6-4
  • Nakić N.-Damjanić D. 6-1 6-0
  • Pancirov J.-Poduriljko D. 5-7 6-3 10-3
  • Mandić M.- Nakić N. 7-5 6-1
  • Šupe J.-Troskot M. 6-4 3-6 10-7
  • Troskot M.-Pancirov 6-4 6-2
  • 2.LIGA
  • Ivas J.-Miškić B. 7-5 6-4
  • Dragojević M.-Stiblik D. 7-6 6-3
  • Prcela F.-Spahija A. 6-2 6-3
  • Živković V.-Tomaš T. 7-5 6-4
  • Prcela F.-Makale N. 6-3 6-0
  • 3.LIGA
  • Kljajić I.-Šestan T. 6-1 6-2
  • Živković M.-Afrić K. 2-6 6-4 10-8
  • Jolić J.-Šišara V. 6-3 6-3
  • Karađole D.-Rupić K. 6-4 4-6 10-7
  • Afrić I.-Junaković D. 6-1 6-0
  • 1.LIGA PAROVI
  • Grubišić/Vrcić-Nakić/Škaro 5-7 6-4 10-6
  • 2.LIGA PAROVI

3.TJEDAN (25.03.-31.03.2019)

  • 1.LIGA
  • Miliša T.-Gavrilovski L. 6-1 7-6
  • Šupe J.-Vrcić I. 6-3 6-2
  • Markov A.-Mandić M. 6-2 6-3
  • Pancirov J.-Vrcić I. 6-1 6-1
  • Mikuš I.-Damjanić D. 6-2 6-2
  • Poduriljko D.-Troskot M. 6-4 0-6 10-4
  • Miliša T.-Pancirov J. 6-0 6-0
  • Damjanić D.-Perica D. 7-6 6-4
  • Vučenović A.-Gavrilovski L. 6-3 6-1
  • 2.LIGA
  • Tomaš T. -Miškić B. 6-4 6-1
  • Prcela F.-Psarić S. 6-1 6-2
  • Dragojević M.-Živković V. 6-3 6-3
  • Škaro M.-Živković V. 7-6 2-6 10-6
  • Miškić B.-Jurić T. 1-6 7-5 10-4
  • Psarić S.-Gatara M. 7-5 7-5
  • Rončević J.-Boljat T. 6-3 6-2
  • 3.LIGA
  • Dražić M.L.-Bujas J. 6-3 3-6 10-8
  • Kljajić-Antolos 6-3 6-2
  • Živković M.-Trošić 6-0 6-0
  • Vukšić E.- Živković M. 6-2 6-4
  • Afrić I.-Glavadanović S. 6-1 6-4
  • Kolić J.-Mikulandra I. 6-1 6-1
  • Afrić I.-Tesla M. 6-1 6-1
  • Dražić M.-Morović Ž. 6-3 6-4
  • Junaković D.-Šišara V. 6-1 1-6 10-6
  • Mirčeta K.-Šupe P. 6-3 6-4
  • Medić B.-Šprljan B. 7-5 3-6 10-8
  • 1.LIGA PAROVI
  • Ljubić A./Poduriljko D.-Gović B.-Petković M. 4-6 7-6 11-9

2.TJEDAN (18.03.-24.03.2019.)

  • 1.LIGA
  • Lovric S.-Mikus I. 6-3 6-4
  • Zorčić M.-Šupe J. 6-2 6-4
  • Vučenović-Poduriljko 6-1 6-3
  • Mikuš I.-Dražić M. 6-3 6-3
  • Lovrić S.-Nakić N. 6-3 0-6 10-7
  • Vučenović A.-Zorčić M. 6-2 6-2
  • Markov A.-Perica D. 6-3 6-4
  • Pancirov J.-Štimac J. 0-6 6-3 10-7
  • Ljubić T.-Mandić M. 6-2 6-2
  • Zorčić M.-Gavrilovski L. 7-5 6-4
  • Markov A.-Dražić M. 6-0 6-2
  • 2.LIGA
  • Škaro M.-Tomaš T. 6-1 6-4
  • Boljat T.-Jurić T. 7-6 2-6 10-8
  • Psarić S.-Žaja T. 6-2 3-6 10-7
  • Jurić T.-Ivas J. 4-6 7-5 14-12
  • Škaro M.-Boljat T. 7-5 7-5
  • 3.LIGA
  • Afrić I.-Nuhić A. 6-3 6-1
  • Mirčeta K.-Kolić 1-6 1-6
  • Morović Ž.-Bujas J. 2-6 3-6
  • Karađole D.-Antolos F. 6-1 2-6 10-6
  • Šupe P.- Medić B. 4-6 6-4 14-12
  • Rupić K.-Šestan T. 6-3 6-2
  • Kolić J.-Gaćina 6-0 6-0
  • Živković M.-Mirčeta K. 6-1 6-4
  • Antolos F.-Afirć K. 3-6 7-5 11-9
  • Jolić J.-Glavadanović S. 6-1 6-1
  • Afrić I.-Šišara V. 6-3 6-0
  • Jolić J.-Tesla M. 6-2 6-0
  • Šestan T.-Afrić K. 6-2 6-3
  • 2.LIGA PAROVA
  • Nakić/Gašperov-Šupe/Šupe 6-3 7-6
  • Jolić/Brajković-Afrić/Afrić 6-4 6-4

1.TJEDAN (11.03.-17.03.2019)

  • 1.LIGA
  • Vučenović A.-Moćan V. 7-6 6-2
  • Dražić M.L.-Junaković Z. 6-1 6-2
  • Ljubić T.-Dražić M. 6-2 6-1
  • Lovrić S.-Mandić M. 6-2 6-3
  • 2.LIGA
  • Prcela F.-Gatara M. 6-3 6-4
  • Spahija A.-Psarić S. 6-3 6-4
  • 3.LIGA
  • Trošić Đ.-Šprljan B. 6-2 6-4
  • Kljajić I.-Afrić K. 7-5 6-4
  • Jolić J.-Afrić I. 6-2 6-2