SATNICA NATJECANJA

MASTERS (10.11.-18.11.2018)

1.LIGA
PETAK-15:45 PETKOVIĆ-MARKOV (1/2 FINALE)
SUBOTA-10:00 ŠUPE-PANCIROV (1/2 FINALE)

2.LIGA
PETAK-16:00 RONČEVIĆ-ŠTRKALJ (1/2 FINALE)
NEDJELJA-10:00 GULIN-PRCELA (1/2 FINALE)

3.LIGA
PETAK-17:30 BRUGLJAN-ERCEGOVAC (1/2 FINALE)
SUBOTA-10:00 JUNAKOVIĆ-PSARIĆ (1/2 FINALE)

_____________________________________________________________________________

3.CIKLUS (20.08-14.10.2018)

1.LIGA

1/8 FINALA
MARKOV A.-SPAHIJA A. 6/3 6/2
VRCIĆ I.-ŽIVKOVIĆ V. 7/6 6/4
GAVRILVOSKI L.-LJUBIĆ T. 1/6 1/6
PETKOVIĆ M.-PODURILJKO 6/0 6/4

1/4 FINALA
VUČENOVIĆ A.-MARKOV A. 1/6 5/7
DAMJANIĆ D.-VRCIĆ I. 6/3 6/4
PANCIROV J.-LJUBIĆ T. 3/6 3/6
GOVIĆ B.-PETKOVIĆ M. 3/6 4/6

1/2 FINALA
MARKOV A.-DAMJANIĆ D. 1/6 6/7
LJUBIĆ T.-PETKOVIĆ M. 7/6 6/2

FINALE
LJUBIĆ T.-DAMJANIĆ D. 6/4 6/1

2.LIGA

1/8 FINALA
ŽAJA T.-BRGULJAN R. 7/5 6/0
MARKOVIĆ M.-RONČEVIĆ B. 1/1(pred.)
NUHIĆ A.-ERCEGOVAC Z. 5/7 2/6
MAKALE N.-BARIŠIĆ M. 6/1 4/6 7/10

1/4 FINALA
MIŠKIĆ B.-ŽAJA T. 5/7 5/7
TOMAŠ T.-MARKOVIĆ M. 6/2 1/6 10/5
PRCELA F.-ERCEGOVAC Z. 6/0 6/2
STIBLIK D.-BARIŠIĆ M. 6/3 6/2

1/2 FINALA
ŽAJA T.-TOMAŠ T. 3/6 0/6
PRCELA F.-STIBLIK D. 6/3 6/2

FINALE
PRCELA F.-TOMAŠ T. 6/1 6/1

3.LIGA

1/8 FINALA
DRAŽIĆ M.-ŠARIN J. 0/6 6/2 10/5
DRMAĆ S.-ČULE 6/2 6/2
JUNAKOVIĆ D.-MOROVIĆ D. 6/0 7/5
KUAČ Š.-BUJAS J. 6/3 6/1

1/4 FINALA
RESTOVIĆ T.-DRAŽIĆ M. 4/6 6/4 10/5
PSARIĆ S.-DRMAĆ S./ČULE 6/3 6/2
JURIĆ T.-JUNAKOVIĆ D. 6/3 6/2
ŠIŠARA V.-KUAČ Š. 6/3 0/6 7/10

1/2 FINALA
PSARIĆ S.-RESTOVIĆ T. 6/1 6/4
KUAČ Š.-JURIĆ T. 3/6 6/7

FINALE
PSARIĆ-JURIĆ 5/7 7/6 10/7

__________________________________________________________________________

5.TJEDAN (17.09-23.09)
Lovrić S.-Poduriljko 6/3 6/3
Šišara-Šarin 6/0 6/2
Jurić-Dražić M.L. 6/0 6/3
Drmać-Šarin 6/2 6/2
Dražić-Dragojević 6/2 3/2
Rupić-Tomaš 4/6 2/6
Prcela-Rončević 6/4 7/6
Vučenović-Dragojević 6/1 6/4
Drmač-Junaković M. 6/1 6/1
Stiblik-Brguljan 7/6 6/3
Brguljan-Barišić 6/4 6/0
_________________________________________________________________________

4.TJEDAN (10.09-16.09)
Prcela-Rupić 6/2 7/6
Rupić-Žaja 6/1 6/4
Pancirov-Gulin 6/1 6/3
Pancirov-Škaro 4/6 6/2 10/2
Lovrić-Gavrilovski 6/0 6/4
Gavrilovski-Perica 7/5 7/6
Gavrilvoski-Dragojević 6/3 6/3
Bujas-Drmać 0/6 6/3 4/10
Jolić-Drmać 6/3 7/5
Damjanić-Spahija 6/4 6/2
Damjanić-Gulin 6/4 6/3
Prcela-Tomaš 6/1 6/0
Psarić-Eraković 6/2 6/0
Psarić-Nanjara 6/2 6/0
__________________________________________________________________________________________

3.TJEDAN (03.09-09.09)

Miškić B.-Barišić M. 2/6 6/4 10/5
Gulin N.-Gović A. 6/2 6/3
Jurić-Ibrahimović 2/6 6/0 10/5
Šišara V.-Restović T. 3/6 4/6
Junaković D.-Šišara 6/2 6/2
Šišara-Drmać 4/6 3/6
Šišara-Tesla 6/4 6/3
Ibrahimović-Dražim M.L 6/1 6/4
Ibrahimović-Morović 6/1 6/3
Rončević B.-Makale N. 6/2 6/4
Junaković M.-Junaković Z. 6/2 6/3
Junaković D.-Junaković M. 6/0 6/1
Psarić S.-Marušić 6/0 6/1
Psarić S.-Antić 6/1 6/2
Poduriljko-Štrkalj 6/4 6/3
Kuač-Ševerdija 6/0 6/4
Pancirov-Živković 6/2 6/1
Šišara V.-Junaković M. 6/0 6/0
Damjanić D.-Škaro M. 6/4 6/4
Tesla M.-Šarin J. 6/4 6/2
Psarić-Kuač 6/2 6/3
Poduriljko D.-Perica D. 3/6 6/3 12/10
______________________________________________________________________________________________

2.TJEDAN (27.08-02.09)

Makale N.-Rupić K. 6/0 4/6 10/5
Miškić B.-Brguljan 6/2 6/7 10/8
Dražić M.L.-Ćule P. 7/6 6/1
Škaro R.-Junaković Z. 6/3 4/6 10/7
Tesla M.-Junaković M. 6/1 6/3
Kuač Š.-Dražić M.L. 6/1 6/1
Kuač Š.-Marušić 6/1 6/2
Junaković D.-Bujas 6/2 6/2
Psarić S.-Dražić M.L. 6/0 6/1
Psarić S.-Skorić J. 6/0 6/0
Štrkalj K.-Gavrilovski L. 7/6 7/6
Gović B.-Perica D. 6/4 6/2
Psarić-Ševerdija 6/0 6/1
Psarić-Ćule 6/1 6/2
Makale N.-Žaja T. 2/6 6/4 10/3
Gović B.-Perica D. 6/4 6/2

______________________________________________________________________________________________

2-CIKLUS (18.06.-20.08.2018)

ZAVRŠNICA 2.CIKLUSA:

1-LIGA

1/8 FINALE
Gavrilovski-Mandić W.O.
Baričić-Ivas 7/5 6/3
Lovrić S.-Gović B. 6/2 6/2
Poduriljko D.-Dražić M. 7/6 6/7 10/3

1/4 FINALE
Petković M.-Gavrilovski L. 6/3 6/0
Lovrić S.-Pancirov J. 6/2 0/6 10/8
Poduriljko D.-Perica D. 6/2 3/6 4/10
Baričić G.-Damjanić D. 3/6 6/1 10/5

1/2 FINALE
Baričić G.-Petković M. 6/3 2/6 6/10
Lovrić S.-Perica D. 7/5 6/4

FINALE-24.08.

19:15 Petkovic M.-Lovric S. 6/4 6/4

_____________________________________________________________________

2-LIGA

1/8 FINALE
Štrkalj K.-Nuhić A. 6/0 6/1
Tomaš T.-Škaro M. 3/6 2/6
Živković V.-Boljat T. 6/2 6/3
Gulin N.-Ercegovac Z. 6/2 6/3

1/4 FINALE
Spahija A.-Štrkalj K. 5/7 3/6
Rončević J.-Živković V. 7/5 6/2
Škaro M.-Stiblik 6/1 6/2
Miškić-Gulin 3/6 5/7

1/2 FINALE
Štrkalj K.-Gulin N. 6/4 6/4 7/10
Rončević J.-Škaro M. 6/4 7/6

FINALE-24.08.

Gulin N.-Roncevic J. 6/1 6/2
________________________________________________________________________

3-LIGA

1/8 FINALE
Nakić A.-Ibrahimović D. 2/6 2/6
Jolić J.-Tesla M. 6/2 7/6
Restović T.-Nanjara 6/2 6/4
Brguljan R.-Bujas J. 6/4 6/1

1/4 FINALE
Jolić J.-Junaković 2/6 6/1 10/4
Brguljan R.-Šišara V. 6/1 6/4
Barišić M.-Ibrahimović D. 6/4 6/3
Restović T.-Berović F. 2/6 2/6

1/2 FINALE
Jolić J.-Brguljan R. 6/1 6/3
Barišić M.-Berović F. W.O.

FINALE-24.08.

Jolic J.-Barisic M. 6/2 7/5
_______________________________________________________________________

8.TJEDAN (06.08-12.08)
Brguljan-Pivac 6/1 6/1
Roncevic-Prcela 6/4 6/1
Kuač-Bujas 6/4 6/7 7/10
Štrkalj-Miškić 6/1 6/0
Štiblik-Tomaš 6/2 6/1
Pancirov-Gović 7/6 6/3
Rončević-Škaro 6/4 6/2
Jolić-Pivac 6/4 6/0
Perica-Baričić 6/4 3/6 10/7
Barišić-Restović 2/6 6/2 5/10
Restović-Eraković 2/6 7/5 11/13
Nanjara-Brguljan 6/4 6/3
Ibrahimović-Jolić 2/6 4/6
Junaković-Glavadanović 7/5 6/2
Lovrić-Gavrilovski 6/0 6/4
Damjanic-Govic 0/6 6/4 10/8
Restovic–Bujas 6/7 6/4 10/7
Petkovic-Lovric 6/3 7/5
Glavadanovic-Pivac 6/1 6/0
Miskic-Ercegovac 6/3 6/1
Boljat-Miškić 6/4 6/3
Rončević-Štrkalj 6/1 6/0

7.TJEDAN (30.07-05.08)
Nanjara-Gović 1/6 6/3 10/7
Viljac-Glavadanović 4/6 7/5 7/10
Ibrahimović-Pivac N. 6/3 6/3
Zivkovic-Stiblik 6/4 4/6 8/10
Zivkovic-Nuhic 5/7 6/1 10/2
Petkovic-Perica 4/6 7/5 10/8
Gavrilovski-Dražić 6/7 6/2 10/6
Berovic F.-Jolic 6/2 6/3
Viljac-Pivac 6/3 6/1
Rončević-Miškić 6/4 3/6 12/10
Tesla-Ševerdija 7/5 6/2
Štiblik-Nuhić 6/1 6/2
Ibrahimović-Glavadanović 6/1 6/4
Gulin-Tomaš 6/3 6/1
Junaković-Pivac 6/0 6/0
Damjanić-Ivas 6/1 6/2
Kuač-Junaković M. 6/0 6/0

6.TJEDAN (23.07-29.07)
Perica-Dražić 6/2 6/3
Bujas-Barišić 4/6 1/6
Gulin-Spahija 2/6 3/6
Tesla M.-Junaković M. 6/2 6/4
Ševerdija A.-Eraković S. 3/6 6/3 10/6
Morović Ž.-Nakić A. 2/6 6/3 10/6
Berović-Junaković D. 6/0 6/0
Kauč-Ševerdija A. 6/3 6/2
Lovrić-Perica 7/5 6/1
Jolić-Junaković 6/2 6/2

5.TJEDAN (16.07.-22.07)
Damjanić-Marko M. 6/3 5/7 9/11
Barišić-Tesla 6/1 4/6 10/3
Petković-Mandić 6/2 7/5
Gulin-Nuhić 6/3 6/2
Spahija-Živković 7/5 6/0
Pancirov-Damjanić 6/2 6/2
Šišara-Kuvač 3/6 6/7
Šišara-Restović 4/6 7/5 7/10
Tesla-Eraković 6/2 4/6 10/3
Viljac-Nanjara 1/6 5/7
Poduriljko-Mandić 2/6 6/4 10/6
Pancirov-Poduriljko 6/1 6/0
Pancirov-Marko M. 6/2 6/1
Jolić-Brguljan 6/4 6/1
Barišić-Šišara 6/3 6/2
Nakić-Eraković 4/6 6/4 10/2
Petković-Dražić 6/3 6/2
Nakić-Restović 2/6 7/6 8/10
___________________________________________________________________________________________________

4.TJEDAN (09.07.-15.07)
18:00 Gović I.-Dražić M.L. 6/4 6/2
19:30 Gulin N.-Marković M. 6/2 6/1
19:30 Gavrilovski L.-Perica D. 6/4 2/6 8/10
19:30 Šišara V.-Junaković M. 6/0 6/0
19:00 Tesla M.-Morović Ž. 6/3 7/6
19:30 Dražić-Baričić 6/2 6/3
21:00 Junaković D.-Gović I. 6/1 6/3
21:00 Barišić-Junaković M. 6/0 6/1

_____________________________________________________________________________________________________

3.TJEDAN (02.07.-08.07)

Brguljan-Berović 3/6 6/4 10/8
Tesla-Šarin 6/1 6/3
Viljac-Ibrahimović 5/7 0/6
Barišić-Morović 6/1 6/1
Junaković D.-Skorić J. 6/3 6/2
Škaro M.-Miškić 6/0 6/2
Štiblik D.-Spahija A. 7/5 4/6 5/10
Viljac A.-Berović 0/6 1/6
Šišara-Morović 6/1 6/1

_____________________________________________________________________________________________________

2.TJEDAN (25.06.-01.07)

Prcela F.-Miškić B. 6/2 6/1
Nuhić A.-Makale N. 2/6 6/2 10/8
Rupić K.-Viljac A. 6/2 7/5
Jolić-Viljac A. 6/4 6/4
Šišara V.-Tesla M. 7/5 6/1
Šišara V.-Bujas J. 6/2 6/2
Brguljan-Gović I. 5/7 6/2 12/10
Bujas J.-Gović I. 6/4 2/6 10/7
Nakić A.-Šarin J. 6/2 6/3
Nakić A.-Tesla M. 6/3 7/5
Viljac A.-Brguljan 1/6 2/6
__________________________________________________________________________________________________________

1.TJEDAN (18.06.-24.06)

ŠIŠARA V.-ŠARIN J. 6/0 6/1
ŠIŠARA V.-NAKIĆ A. 6/0 6/3
ŠIŠARA V.-ERAKOVIĆ S. 6/1 6/2
NAKIĆ A.-JUNAKOVIĆ M. 6/0 6/2
GOVIĆ I.-GLAVADANOVIĆ S. 3/6 6/3 10/8
MAKALE N.-RONČEVIĆ B. 6/4 6/4
BRGULJAN R.-IBRAHIMOVIĆ D. 6/2 6/1

_____________________________________________________________________________________________________________

1-CIKLUS (19.03-10.06.2018)

ZAVRŠNICA LIGE

FINALE – petak (15.05.2018)
18:00 MILIŠA TONI-ŠUPE JOŠKO 4/0 predaja Šupe
19:30 ERCEGOVAC ZDRAVKO-ŠTIBLIK DORIAN 6/1 6/7 10/6
21:00 GOVIĆ ALEN-PODURILJKO DARKO 6/2 5/7 10/5

____________________________________________________________________________________________________________

PONEDJELJAK (04.06)
18:00 Gović B.-Šupe J. 0/6 0/6
19:30 Miškić B-Makale N. 1/6 3/6
21:00 Rončević B.-Poduriljko D. 2/6 3/6

UTORAK (05.06)
18:00 Moćan-Ljubić 0/6 0/6
19:30 Zorčić-Markov 3/6 1/6
21:00 Perica-Miliša 1/6 0/6

SRIJEDA (06.06)
18:00 Ivas-Boljat 2/1
19:30 Makale-Štiblik 2/6 1/6
21:00 Nuhić-Ercegovac 2/6 3/6

ČETVRTAK (07.06)
21:00 Živković-Poduriljko 2/6 2/6

SUBOTA (09.06)
19:30 Dragojević-Rončević 6/2 6/1

_______________________________________________________________________________________________________________

ČETVRTAK (31.05)
18:00 Viljac A.-Miškić B. 3/6 1/6
19:30 Damjanić D.-Zorčić M. 2/6 1/6
19:30 Glavadanović S.-Nuhić A. 3/6 3/6

PETAK (01.06)
18:00 Percela F.-Ivas J. 6/4 4/6 7/10
19:30 Lovrić S.-Perica D. 6/4 2/6 7/10
19:30 Štrkalj K.-Gulin N. 6/2 6/4

SUBOTA (02.06)
18:00 Gović B.-Pancirov J. 6/2 6/2
18:00 Drmać S.-Rupić K. 2/6 3/6
18:00 Moćan V.-Dražić M. 3/6 7/5 10/6
21:00 Roncevic J.-Curavic 6/3 6/2

NEDJELJA (03.06)
18:00 Gović A.-Štrkalj K. 6/3 5/7 10/8
19:30 Nuhić A.-Brguljan R. 6/3 6/1
19:30 Bujas-Stiblik 5/7 4/6

________________________________________________________________________________________________________________________________

10-TJEDAN (21.05-27.05)

PONEDJELJAK (21.05)
18:00 Prcela-Colic 6/0 6/2
19:30 Makale-Junaković 6/0 6/2
21:00 Dražić-Tesla 2/6 6/1 7/10

UTORAK (22.05)
16:30 Ivas-Gulin 6/2 6/0
16:30 Štiblik-Rupić 6/3 6/2
18:00 Markov-Drazic 6/4 62
19:30 Markov-Perica 6/3 7/5
19:30 Govic-Ercegovac 2/6 3/6
19:30 Makale-Drmac 6/3 6/3
19:30 Pancirov-Damjanić 6/2 6/1
21:00 Bačić-Čolić 6/1 6/0

ČETVRTAK (24.05)
18:00 Dragojević-Poduriljko 6/3 7/5
19:30 Ljubić-Lovrić S.
19:30 Gović-Gulin 3/6 6/2 10/4
19:30 Dražić-Pancirov 6/2 4/6 10/5
21:00 Makale-Dražić-L. 6/2 6/1
21:00 Nuhić-Tesla 6/3 6/1

PETAK (25.05)
19:30 Nuhić-Ercegovac 3/6 5/7
19:30 Rončević-Curavić

SUBOTA (26.05)
19:30 Viljac-Gović 6/7 6/1 8/10
19:30 Makale-Ercegovac 2/6 2/6

NEDJELJA (27.05)
10:00 Nuhić-Drmać 0/6 6/2 7/10
18:00 Prcela-Jadrijević 7/5 7/6
19:30 Boljat-Rončević 5/7 6/2 10/5

PONEDJELJAK
18:00 Zorcic-Govic 6/4 2/6 10/8
19:30 Tesla-Bujas 6/4 4/6 8/10
19:30 Cakic-Glavadanovic 6/0 5/7 10/6
19:30 Drazic-Kursan 2/6 0/6

UTORAK
18:00 Šupe-Ljubić 6/2 6/4
18:00 Markov-Pancirov 6/2 7/5
18:00 Rupić-Mikulandra R. 6/3 6/3
19:30 Živković-Ivas 4/6 6/3 10/7
21:00 Miliša-Marko M. 6/4 6/2
21:00 Gović-Junaković 7/6 7/6
21:00 Gulin-Rončević 6/0 6/3

SRIJEDA
18:00 Zorčić-Moćan
18:00 Ćakić-Mikulandra R.
19:30 Miliša-Markov
19:30 Drmać-x
21:30 Dražić-Marko M.

________________________________________________________________________________________________________________________________________
9-TJEDAN (14.05-20.05)
-PRVI DIO LIGE(ODIGRAVANJE MEČEVA PO GRUPAMA) ZAVRŠAVA 27.05, NAKON ČEGA SLJEDI NOKAUT ZAVRŠNICA.
-MOLIM SVE IGRAČE DA SE ANGAŽIRAJU I ODIGRAJU ŠTO VIŠE MEČEVA.

PONEDJELJAK (14.05)
16:30 Ercegovac-Viljac 6/2 6/0
18:00 Glavadanović-Morović 6/4 6/3
19:30 Poduriljko-Boljat 3/6 4/6

UTORAK (15.05)
16:30 Bujas-Drmać 6/3 7/5
18:00 Miškić-Glavadanović 7/5 6/1
18:30 Ercegovac-Junaković 6/1 6/0
19:30 Damjanić-Miliša 0/6 0/6
19:30 Nakić-Lovrić 3/6 6/4 6/10

SRIJEDA (16.05)
16:30 Brguljan-Štiblik 1/6 7/5 10/7
18:00 Pancirov-Perica 6/0 6/3
20:00 Gović-Tomaš 6/1 6/3
20:00 Makale-Gović 6/1 6/1

ČETVRTAK (17.05)
16:30 Bujas-Ercegovac 2/6 3/6
18:00 Nuhić-Viljac 6/3 6/1
19:30 Makale-Kursan 6/3 6/1
19:30 Boljat-Bačić 6/3 6/2
21:00 Poduriljko-Čolić 6/1 7/6

PETAK (18.05)
16:30 Nuhic-Govic 6/4 6/3
18:00 Šišara-Ercegovac 0/6 0/6
18:00 Drmać-Marušić 6/1 6/0
19:30 Damjanić-Dražić 1/6 1/6
21:00 Roncevic-Colic 6/1 7/6
21:00 Poduriljko-Strkalj 6/4 6/3

SUBOTA (19.05)
16:30 Miskic-Stiblik
18:00 Drazic-Perica 6/3 4/6 10/7
19:30 Junakovic-Skoric 6/0 6/2

NEDJELJA (20.05)
18:00 Drmać-Gović 6/1 6/4
11:00 Bujas-Skorić 6/3 6/4
18:00 Ivas-Tomas 6/2 6/2
19:30 Morović-Patiera 6/1 5/7 10/7
19:30 Živković-Rončević 6/2 6/4
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

8-TJEDAN (07.05-13.05)

PONEDJELJAK (07.05)
18:00 Makale-Marušić 6/0 6/2
18:00 Nuhić-Šišara 7/5 6/4

UTORAK (08.05)
16:30 Drmać-Kursan 6/3 6/7 13/11
16:30 Rupić-Brguljan 3/6 3/6
18:00 Supe-Zorcic 6/0 6/2
18:00 Makale-Viljac 6/0 6/4
19:30 Šrkalj-Prcela 6/4 3/6 10/2
21:00 Živković-Slamić 6/3 6/4
21:00 Dražić-Junaković 1/6 3/6

ČETVRTAK (10.05)
16:30 Miškić-Rupić 6/3 6/4
18:00 Bujas-Kursan 6/4 6/7 10/7
18:00 Ljubić-Zorčić 6/0 5/7 11/9
19:30 Damjanić-Marko M. 6/2 7/6
21:00 Rončević-Bačić 2/6 6/4 10/5
21:00 Gović-Rončević B. 6/2 6/3

PETAK (11.05)
16:30 Rupić-Ćakić 6/2 6/1
19:30 Junaković-Drmać 1/6 2/6

SUBOTA (12.05)
16:30 Miškić-Bolanča 6/1 6/0
19:30 Šišara-Gović 6/4 6/2
19:30 Štiblik-Ćakić 6/2 3/6 10/6
21:00 Štrkalj-Čolić 6/1 6/1

NEDJELJA (13.05)
18:00 Živković-Gulin 7/5 6/1
19:30 Makale-Nuhić 4/6 6/0 10/5
19:30 Rončević-Ivas 6/4 6/3
19:30 Pancirov-Marko M. 6/3 6/1
19:30 Junaković-Kursan 3/6 6/7
21:00 Poduriljko-Rončević 2/6 4/6

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

7-TJEDAN (30.04-06.05)

PONEDJELJAK (30.04)
10:00 Gović-Živković 6/3 3/6 10/4
18:00 Glavadanović-Brguljan
21:00 Makale-Bujas 5/7 6/3 10/5
20:00 Rončević B.-Tomaš 6/4 1/6 11/9

UTORAK (01.05)
18:00 Curavić-Slamić 6/3 6/3
18:00 Lovrić-Moćan
19:30 Makale-Šišara 6/2 6/1

SRIJEDA (02.05)
16:30 Bujas-Viljac 2/6 7/6 10/7
18:00 Šišara-Tesla 6/4 6/4
19:30 Prcela-Gatara 6/3 nastavak
19:30 Ercegovac-Drmać 6/2 6/0

PETAK (04.05)
18:00 Štiblik-Šparada 6/1 6/1
18:00 Miškić-Morović 6/1 6/0
21:00 Gović A.-Slamić 6/4 6/1

SUBOTA (05.05)
12:00 Marko M.-x
16:30 Miškić-Mikulandra R. 6/1 6/0
18:00 Gović-Ćipe 7/5 6/2
19:30 Perica-Mario M. 3/6 6/3 10/4

NEDJELJA (06.05)
18:00 Šišara-Skorić 6/0 6/2
18:00 Gović-Zorčić
19:30 Dragojević-Rončević 6/1 6/3
19:30 Nuhić-Junaković 6/4 7/5
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

6-TJEDAN (23.04-29.04)
-DOMAĆIN JE PRVO NAVEDENA OSOBA U RASPOREDU IGRANJA(nakon što mi se prijavi meč za igranje ja ću pogledati tko je domaćin te ga staviti prvoga u satnici natjecanja da vam olakšam traženje domaćinstva po tablici).

PONEDJELJAK (23.04)
17:00 Miškić B.-Brguljan R. 7/5 2/6 10/5
18:30 Dražić M.L.-Nuhić A. 6/4 2/6 5/10
20:00 Poduriljko-Bačić A. 6/4 7/6

UTORAK (24.04)
17:00 Markov-Marko M.6/0 6/0
17:00 Viljac-Drmač 6/1 6/3
20:00 Junaković-Bujas J. 6/7 4/6

SRIJEDA (25.04)
17:00 Viljac-Dražić M.L. 6/0 6/3
18:30 Šupe-Moćan 6/4 6/0
18:30 Brguljan-Ćakić 6/4 6/1

ČETVRTAK (26.04)
18:30 Rupić-Morović 6/1 6/1
18:30 Damjanić-Perica 3/6 6/7
20:00 Prcela-Bačić 6/1 6/2
20:00 Poduriljko-Skorić 6/3 6/1

PETAK (27.04)
17:00 Morović-Brguljan 0/6 5/7
18:30 Moćan-Ljubić 3/6 0/6
18:30 Drmać-Dražić M.L. 4/6 6/0 10/6
20:00 Viljac-Marušić 6/4 6/1
20:00 Štrkalj-Bačić 6/4 3/6 13/11
21:30 Ćakić-Patiera 6/1 6/2

SUBOTA (28.04)
18:30 Jadrijević-Dragojević 6/1 3/6 8/10
20:00 Prcela-Poduriljko 6/2 3/6 5/10

NEDJELJA (29.04)
10:00 Miškić-Šparada 6/1 6/0
17:00 Viljac-Tesla 6/3 6/3
18:30 Šišara-Dražić M.L. 6/4 6/4
20:00 Makale-Bujas 5/7 6/3 10/5
20:00 Nuhić-Kursan 6/2 6/4
20:00 Rončević B.-Tomaš T. 6/4 1/6 11/9
_____________________________________________________________________________________________________________________
5-TJEDAN (16.04-22.04)
-DOMAĆIN JE PRVO NAVEDENA OSOBA U RASPOREDU IGRANJA(nakon što mi se prijavi meč za igranje ja ću pogledati tko je domaćin te ga staviti prvoga u satnici natjecanja da vam olakšam traženje domaćinstva po tablici).

PONEDJELJAK (16.04)
18:30 Curavić-Gulin 6/7 6/4 10/7

UTORAK (17.04)
17:00 Viljac-Šišara 6/3 6/3
18:30 Čakić-Miškić 3/6 4/6
20:00 Jadrijević-Rončević 2/6 7/6 10/8

SRIJEDA (18.04)
18:30 Viljac-Junaković 7/5 6/4
18:30 Dragojević-Prcela 6/0 6/2
20:00 Miliša-Dražić 6/1 6/0

ČETVRTAK (19.04)
18:30 Brguljan-Mikulandra R. 6/4 5/7 10-5
17:00 Mrdeža-Miškić 3/6 1/6
18:30 Lovrić-Zorčić 3/6 4/6
18:30 Gović-Šupe 3/6 2/6

PETAK (20.04)
09:30 Ivas-Curavić 6/2 6/7 10/7
17:00 Šišara-Drmać 3/6 1/6
18:30 Junaković-Bujas 6/7 4/6
20:00 Miliša-Perica 6/1 6/0

SUBOTA (21.04)
17:00 Štiblik-Bolanča 6/0 6/2
18:30 Ćakić-Bolanča 7/5 7/5
18:30 Rončević-Štrkalj 2/6 2/6

NEDJELJA (22.04)
17:00 Tomaš-Živković 3/6 2/6
18:30 Mandić-Panicov 6/2 6/0
________________________________________________________________

4-TJEDAN (09.04-15.04)

UTORAK (10.04)
17:00 Bujas-Dražić M.L. 3/6 6/3 10/7
18:30 Morović-Mikulandra R. 2/6 4/6
20:00 Rončević-Prcela 6/4 6/3
21:30 Rončević-Slamić 6/4 7/6

SRIJEDA (11.04)
17:00 Miškić-Mikulandra I. 5/7 6/3 10/2
18:30 Gulin-Tomaš 4/6 6/4 10/5
20:00 Živković-Curavić 6/3 7/6

ČETVRTAK(12.04)
18:30 Patiera-Brguljan 4/6 0/6
18:30 Gović-Ljubić 1/6 1/6

PETAK (13.04)
17:00 Miškić-Klara B. 6/1 6/0
17:00 Banić F.-Junaković 6/2 6/0
18:30 Gracin-Curavić 6/3 3/6 10/12
20:00 Grubišić-Živković 1/6 1/6

SUBOTA (14.04)
18:30 Dragojević-Boljat 7/5 6/3
17:00 Bujas-Šišara 6/3 6/3

NEDJELJA (15.04)
09:30 Gović A.-Ivas J. 6/3 6/2
15:30 Nuhić-Bujas 7/6 5/7 10/5
18:30 Šupe-Lovrić 6/2 6/4
17:00 Junaković-Šišara 6/4 6/4
______________________________________________________________
3-TJEDAN (02.04-08.04)

PETAK (06.04)
Miškić-Patiera 6/2 6/2
Dragojević-Štrkalj 7/5 4/6 12/10

____________________________________________________________

2-TJEDAN (26.03-01.04)
17:00 Šarin-Bujas 7/5 4/6 10/4

__________________________________________________________

1-TJEDAN (19.03-25.03)

NEDJELJA (25.03)
17:00 Dražić M.L-Šarin J. 6/3 6/4